CNC - LASER - PLAZMA
15 December 2017, 03:27:51 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: Dobro došli na novo osnovani forum!

Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Da se predstavim.  (Read 989 times)
triolatice
Newbie
*

View Profile
« on: 13 December 2015, 23:07:37 »

Ja sam po struci elektroničar. Kada sam bio mlađi , krenuo sam na studiranje elektrostrojarstva. Strojarstvo me nije  previše zanimalo, pa i nisam završio studij. Tako su i godine prolazile. Sve sam drugo radio samo ne nešto sa strojevima , CNC i slično. Međutim to je zanimanje u meni oduvjek postojalo samo nisam imao prilike u životu. Priejdesetak godina nabavio sam polovni stroj za kordinatnobušenje. To se stajalo godinama, dok ove godine nisam to ponovo uzeo u ruke. Elektronika je obnovljena. Potrebno je izraditi neke dijelove u aluminiju. Tu sam malo u problemu jer nisam uspio pronaći nikoga blizu ZG koji bi to odradio.
Toliko za sada od mene. Iako je forum star i ima malo članova , volio bi da malo oživi.
Zlatko
Administrator
Jr. Member

View Profile WWW Email
« Reply #1 on: 14 December 2015, 12:38:06 »

Pozdrav i dobro došao.
Da, aktivnost na forumu je dosta slaba, a razlog tome je možda i to što ni ja nemam previše vremena da se
malo posvetim tome i krenem sa nekim zanimljivim postovima.
S dijelovima od aluminija ti ne mogu baš puno pomoći odnosno ne znam što ti točno treba.
Ja imam CNC router s kojim radim i aluminij ali to je uglavnom do 3 mm debljine (raznorazni paneli za instrumente i sl.).
Ako ti to pomaže, nije problem da ti nešto odradim.

Laser EPILOG Mini 18 35W, Laser Shenhui 6090 80W, Galvo Fiber laser 10W, CNC 2500 x 1300 mm - spindle 4,5 kW
Pages: [1]
  Print  

Jump to: